Kancelaria

Kancelaria

Szuwara & Szuwara jest firmą rodzinną, została założona przez Andrzeja Szuwara w 1994 roku, który aktualnie wraz z synem Rafałem Szuwara skutecznie nią zarządzają, wspólnie z zespołem doświadczonych i energicznych prawników, specjalistów podatkowych i doradców biznesowych.

Kancelaria

Jako kancelaria o profilu biznesowym specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pracujemy z naszymi klientami, nie tylko jako prawnicy, ale także doradcy biznesowi i inwestycyjni. Specjalizacja zawodowa radców prawnych, doradców podatkowych i księgowych Kancelarii pozwala nam podejmować najtrudniejsze wyzwania i wykonywać zadania z najwyższą zawodową starannością. Przez lata wypracowaliśmy metody współpracy, które idealnie odpowiadają przedsiębiorcom, członkom organów zarządczych spółek czy inwestorom.

Kancelaria

Oferujemy szeroki wachlarz usług doradczych, w szczególności z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, optymalizacji podatkowej i księgowości. Główną specjalizacją naszej firmy jest obsługa kontroli podatkowych i skarbowych. Kancelaria obsługuje firmy z całego świata, zaś klientów przyjmujemy w naszych biurach na terenie Zamościa, Warszawy, Płocka. Od ponad 20 lat dbamy o rodzinne tradycje ściśle związane z prawem. Prowadzimy kancelarię, która znana jest nie tylko ze skutecznej i kompleksowej obsługi, ale także z budowania indywidualnych i przyjaznych relacji z partnerami biznesowymi.

 • 22

  Od 22 lat
  reprezentujemy klientów
  w Sądach

 • 13

  13 specjalistów
  z różnego
  zakresu

 • 110

  Doradzamy ponad 110
  podmiotom - osobom
  fizycznym, spółkom,
  stowarzyszeniom

 • 500

  Ponad 500
  zadowolonych
  klientów

 • 100%

  100% dyspozycyjność
  i łatwy kontakt
  z prawnikami

 • Zadzwoń do nas +48 (22) 400 54 94